Ücretler

Kaliteli ve kişiye özel eğitimi uygun fiyatlarda müzik severlere sunan kurumumuz, ders ücretlerini makul rakamlarda tutmaya önem göstermektedir. İstanbul da piyano dersi veren eğitim kuruluşları dikkate alınarak en uygun fiyatlar tespit edilmiştir. Kayıtlar sırasında öğrencilere uzun süre devam mecburiyeti getiren toplu ödemeler, sözleşme ve senet imzalatma gibi zorunlu yaptırımlar kurumumuzda uygulanmamaktadır.
Özel piyano eğitimleri haftada bir gün bir saat birebir olarak öğrencilerin, eğitmenleri ile ortak olarak belirledikleri zamanlarda yapılır. Eğitimlerin kişiye özel olmasından dolayı istediğiniz tarihte başlayabilir ve bırakabilirsiniz. İzin alarak ara verebilir dersleri dondurabilirsiniz. Katılmadığınız dersler önceden bilgilendirilmiş olma koşuluyla işlenmiş sayılmaz ve telafi hakkınız baki kalır.
Özel piyano dersleri aylık 4 ders olarak yapılmaktadır. Kayıtlar sırasında öğrencilere uzun süre devam mecburiyeti getiren toplu ödemeler, sözleşme ve senet imzalatma gibi zorunlu yaptırımlar kurumumuzda uygulanmamaktadır.Ders ücretleri için bizi arayınız.
Enstrümanların ortalama fiyatlarının ise bu şekildedir. Akustik piyano :5000 TL.Elektro piyano: 2000 TL Org: 500 TL


(0212) 251 07 14

Tanıtım Videoları

Dershanemiz

Taksim sanatı daha yakında tanımak ve dershaneyi gezmek için videoyu izleyiniz.

 

Öğrenciler

Özel piyano eğitimlerini ve diğer enstrümanları icra eden öğrencileri izleyebilirsiniz.

Çocuklar

piyano dersi ve diğer enstrüman eğitimlerini alan küçük yaştaki başarılı öğrencilerimi izleyebilirsiniz.

 

Konserler

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen öğrenci konserlerimizden görüntüler.

 

Sık Sorulanlar

Ne kadar sürede piyano çalarım?

Parmak egzersizleri ile beraber ince motor faaliyetlerinde artış görülür. El-göz koordinasyonun kurulması ile beraber yaklaşık 3 aydan itibaren kulağa hoş gelen basit melodilere geçilebilir. 

 

Piyano almak mecburi midir?

Yüksek fiyatlarından dolayı Piyano edinmek zor olacağından, öğrenciler elektro piyano ve ya gerekli özelliklere sahip bir org edinebilirler. Ayrıca randevu alarak, dershanemizde bulunan piyanolar ile çalışabilirler.

 

Org nelere dikkat edilmeli?

Pratik yapmak için org alırken bu özelliklere sahip olmasına dikkat etmek gerekmektedir.1-En az beş oktav olmalı. 2-Büyük tuşlu olmalı (bazı çocuk orgları küçük tuşlara sahip olabiliyor). 3-Tuşe hassasiyetine sahip olmalı.

 

Piyano çalma yaşı nedir?

Piyano çalmayı öğrenmek için hiç bir zaman geç değildir.Tabi ki müzik eğitimine erken yaşta başlamak bir çok avantaja sahiptir fakat daha ileri yaşlarda başlamak eğitiminize engel oluşturacak bir durum değildir.

 

Eğitmenler

 

Derslerimiz

Piyano Dersi
Şan Dersi
Konservatuara Hazırlık

Adres

Meşrutiyet Cad. No: 31/C
Kat:1 Beyoğlu/İstanbul
Not: İngiliz konsolosluğunun arka sokağındayız.
Tel: (0212) 251 07 14
E-mail: info@taksimsanat.com