Özel Piyano Dersleri

"Sen de yapabilirsin!"

Kayıtlar sırasında öğrenci adaylarının en çok sorduğu soru "ben de yapabilir miyim","öğrenebilir miyim" şeklindedir. Bu nedenle öğrencilerin özgüvenlerini tazelemek için "sen de yapabilirsin" sloganı ile yola çıktık. Kurum olarak öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına elimizden geleni yapmaktayız. Örnek olarak sizleri en başarılı öğretmenler ile buluşturup en iyi eğitimi almanızı sağlıyoruz. Ödeme kolaylıkları sunup fiyatları asgari seviyede tutuyoruz. Eğitim koşullarını, öğrencilerin haklarını savunacak şekilde belirliyoruz. kısacası öğrenci merkezli bir yaklaşım sergilemekteyiz.


Özel piyano eğitimleri haftada bir gün bir saat birebir olarak öğrencilerin, eğitmenleri ile ortak olarak belirledikleri zamanlarda yapılır. Eğitimlerin kişiye özel olmasından dolayı istediğiniz tarihte başlayabilir ve bırakabilirsiniz. İzin alarak ara verebilir dersleri dondurabilirsiniz. Katılmadığınız dersler önceden bilgilendirilmiş olma koşuluyla işlenmiş sayılmaz ve telafi hakkınız baki kalır.


(0212) 251 07 14

Ders İçerik

Çift eli aynı anda kullanmak için koordinasyon çalışmaları.
Bir bakışta daha fazla notayı algılayabilmek için fotoğrafik hafıza egzersizleri.
İleri nota okuma teknikleri
Parmaklara hız ve esneklik kazandırmak için güçlendirme çalışmaları.
Eserlerdeki nüansları daha rahat uygulayabilmek için gürlük ve berraklık çalışmaları.
Enstrümana uygun gerek klasik gerekse günümüz
müziğinden seçilmiş repertuar çalışması ve uygulanması.


taksimsanat@gmail.com

Çocuklara Özel Piyano Dersi

Küçük yaşta alınan piyano eğitimlerinin çocuklar üzerindeki olumlu etkileri çeşitli araştırmalar ile ortaya çıkmıştır. Küçük yaştaki çocuklara verilen piyano derslerinin, el göz koordinasyonunda, ince motor faaliyetlerinde, zeka gelişimi ve okul başarısında olumlu etkileri olduğu gibi çocukların sosyal çevreye uyum sağlama konusunda ilerlemeler tespit edilmiştir. Çocuklara piyano eğitimi konusunda uzman olan eğitmenlerimiz, ağır sorumluluklarının bilincinde olarak, çocuklara sağlam temeller oluşturmak adına en doğru piyano eğitimini vermektedirler.

Bayan Piyano Öğretmeni

 Her yaştan ve seviyede öğrencilerin kursa katılabileceği gibi bayan piyano hocasından eğitim almak isteyenlerin de talepleri geniş eğitmen kadromuz sayesinde karşılanmaktadır. Özel derslerin, grup derslerinden daha avantajlı olmasının sebebi; kişilerin yetenek seviyesi, müzik kulağı, algı kapasitesi ve süreci, konsantrasyon düzeyi gibi farklılık gösteren kriterlerine göre, uygun ders programı sağlayabilmektir. Özel dersler,grup derslerine kıyasla eğitim sürecini kısaltır ve daha verimli kılar. tercihinizi özel ders yönünde kullanmanızı öneririz.. 

 

Eğitmenler

Derslerimiz

Piyano Dersi
Şan Dersi
Konservatuara Hazırlık

Adres

Meşrutiyet Cad. No: 31/C
Kat:1 Beyoğlu/İstanbul
Not: İngiliz konsolosluğunun arka sokağındayız..
Tel: (0212) 251 07 14
E-mail: info@taksimsanat.com